byty Holešovice

byty Holešovice O projektu byty Holešovice

Projekt nabízí nové i rekonstruované byty v sedmipodlažním bytovém domě z počátku 20. století.  Nárožní dům s výhledem na Strossmayerovo náměstí zakončuje ulici Dukelských hrdinů a díky svému výraznému charakteru i poloze vytváří nepřehlédnutelnou dominantu svého okolí.  

 

byty Holešovice

 

Uliční průčelí, které je členěné v novorenesančním stylu, se může pochlubit zdobnými štíty a střešními  balustrádami. Citlivá rekonstrukce, zachovávající původní ráz objektu, zahrnuje i nástavbu dvou horních podlaží, která nikterak nezasahují do celkového rázu novorenesanční výstavby. Zároveň dbá  na  komfort společných prostor a vytváří nejvyšší standard pro své budoucí majitele. Pro vaše pohodlí je v domě také výtah.

Ve společných prostorách byla provedena rekonstrukce stoupaček a vybudováno ústřední vytápění, které je propojeno s každým bytem.

V sedmi podlažích zde vzniká 22 bytových jednotek ve velikostech od 44 metrů čtverečních do 120 metrů čtverečních. Zájemci mohou vybírat z široké nabídky dispozic od menších bytů 1kk, které mohou být i zajímavou investiční příležitostí, až po prostorné byty 5kk, vhodné pro rodiny. Šesté a sedmé nadzemní podlaží díky nástavbě vytvořilo i několik mezonetových bytů. Součástí bytu v sedmém podlaží je i terasa s výhledem na  nádhernou Prahu. Výstavba projektu již intenzivně probíhá, dokončení je plánováno na začátek prosince 2016.

byty Holešovice

byty Holešovice Byty v nabídce byty Holešovice

 


Byty 1 až 16 jsou k prodeji v původním stavu. Dolfin Real Estate však může zajistit rekonstrukci dle požadavků kupujících. V takovém případě je cena bytu pevně stanovena, včetně DPH. 

 

ceník bytů
byty Holešovice

Byty 17 až 22 jsou prodávány v základní úpravě a kupující si je poté sám dovybaví dle svých přání a požadavků. V těchto bytech je již hotové topení a elektrické rozvody, je připravený kanálový systém klimatizace. Všechny potřebné rozvody jsou také v koupelnách a kuchyních.  Ceny bytů jsou včetně DPH.

 

standard bytů
byty Holešovice

Lokalita - Praha 7, Holešovice

byty Holešovice

Projekt je situován v populární lokalitě Prahy 7 v těsné blízkosti Strossmayrova náměstí, které poskytuje širokou škálu občanské vybavenosti i snadnou dopravní dostupnost – tramvaj staví přímo před objektem, nedaleká stanice metra trasy C, Vltavská, je vzdálena 5 minut pěší chůze. V docházkové vzdálenosti se nacházejí i dva rozlehlé parky Letná a Stromovka.

byty Holešovice

Financování

byty Holešovice

I. Financování 

Dolfin RE s.r.o. spolupracuje s bankou Sparkasse. Sparkasse Bank AG je tradiční rakouská samostatná regionální banka s působností na českém bankovním trhu od roku 1994.

V případě zájmu náš tým Vám poskyte více informací.

II. Realizace koupě


 

ÚSTNÍ REZERVACE (NEZÁVAZNÁ)

Ústní rezervace je nezávazné vyjádření předběžného zájmu o koupi nemovitosti na základě které prodávající rezervuje zájemci po dobu několika dnů požadovanou nemovitost. Poté, musí být tato rezervace buď potvrzena uzavřením rezervační smlouvy, nebo zaniká, a o koupi dané nemovitosti se může ucházet další zájemce. Zde platí, že zájemce, který uzavře písemnou rezervační smlouvu jako první, má při následné koupi nemovitosti přednost.


 

REZERVAČNÍ SMLOUVA (ZÁVAZNÁ)

Závaznou rezervací se rozumí uzavření písemné rezervační smlouvy, jejímž uzavřením se prodávající zavazuje nenabízet danou nemovitost dalším zájemcům po určitou (rezervační) dobu a zájemce stvrzuje, že má vážný zájem nemovitost koupit. Rezervační smlouva zavazuje kupujícího k úhradě rezervačního poplatku (zálohy) ve výši 100.000,- CZK, a to do 5 (pěti) pracovních dnů od jejího uzavření a obě smluvní strany k podepsání smlouvy o budoucí smlouvě o převodu vlastnictví jednotky (budoucí kupní smlouva) nebo samotné smlouvy o převodu vlastnictví jednotky (kupní smlouva), a to nejpozději do konce rezervační lhůty, která je zpravidla 2 (dva) až 3 (tři) měsíce ode dne uzavření rezervační smlouvy. V případě uzavření kupní smlouvy je tato rezervační záloha započtena na kupní cenu. Uzavřením rezervační smlouvy se ruší veškerá předchozí předsmluvní ujednání a tato rezervační smlouva je nahrazuje. V případě, že zájemce neuzavře v rezervační smlouvě budoucí kupní smlouvu nebo kupní smlouvu, propadá rezervační záloha ve prospěch prodávajícího.


 

SMLOUVA O BUDOUCÍ SMLOUVĚ O PŘEVODU VLASTNICTVÍ JEDNOTKY (BUDOUCÍ KUPNÍ SMLOUVA)

V některých případech uzavírají strany před samotnou kupní smlouvu ještě budoucí kupní smlouvu. Tuto budoucí kupní smlouvu musí strany uzavřít během pevně stanovené rezervační lhůty uvedené v rezervační smlouvě. Rezervační lhůta je kupujícímu poskytnuta na případné vyřízení financování prostřednictvím banky. V budoucí kupní smlouvě se strany zavazují uzavřít v určité, smluvené lhůtě, kupní smlouvu a tento svůj závazek potvrzují smluvní pokutou. Pokud do této určené lhůty jedna ze stran neuzavře kupní smlouvu, je povinna druhé smluvní straně zaplatit smluvní pokutu.

Po uzavření budoucí kupní smlouvy a před uzavřením kupní smlouvy, je kupující povinen uhradit zbývající část kupní ceny buď na výnosový účet, jistotní účet u UnicreditBank nebo na úschovný účet advokátní úschovy advokáta určeného prodávajícím.


 

SMLOUVA O PŘEVODU VLASTNICTVÍ JEDNOTKY (KUPNÍ SMLOUVA)

Ve valné většině prodejů se uzavírá mezi stranami přímo samotná kupní smlouva. V takovém případě musí být kupní smlouva uzavřena stranami v pevně stanovené rezervační lhůtě, která je uvedena v rezervační smlouvě. Rezervační lhůta je kupujícímu poskytnuta na případné vyřízení financování prostřednictvím banky. Při podpisu této smlouvy musí být již kupujícím předložen způsob financování nemovitosti. Zbývající část kupní ceny je kupujícím hrazena na výnosový účet nebo na vázaný jistotní účet u UnicereditBank nebo do advokátní úschovy advokáta, určeného prodávajícím před uzavřením kupní smlouvy.

V případě, že se prodávající se zájemcem dohodnou, že se po rezervační smlouvě bude uzavírat budoucí kupní smlouva, musí strany uzavřít kupní smlouvu v dohodnuté lhůtě, určené v budoucí kupní smlouvě. Bližší podrobnosti jsou uvedeny u “Smlouvy o budoucí smlouvě o převodu vlastnictví jednotky (Budoucí kupní smlouva)”. Smlouva o jistotním účtu nebo smlouva o advokátní úschově se uzavírá společně s budoucí kupní smlouvou nebo případně s kupní smlouvou a slouží jako úschova kupní ceny.

byty Holešovice

byty Holešovice Kontakty byty Holešovice

Máte zájem o bližší informace? Zavolejte našim specializovaným makléřům na telefon: + 420 777 779 512.
Dolfin Real Estate
Vratislavova 26/16, 128 00 Praha 2-Vyšehrad
T: +420 222 959 857
E: DH10@dolfin-re.com

Developer

byty Holešovice
Architekt

byty Holešovice
Financující banka

byty Holešovice
Generální dodavatel

byty Holešovice
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace